fbpx

Tag: AURELA GACE

Aurela Gaçe zbulon surprizën e 2019-ës!

Genc Prevlukaj publikoi në datë 6 Janar, këngën e tij më të fundit me titull ‘Ylli e hana’. Ky ishte një sukses i radhës për...

Protesta e studentëve: Aurela Gaçe rrëfen historinë personale dhe zhgënjimin e...

Protesta e studentëve në Shqipëri prej ditësh ka qenë kryefjala e shumë lajmeve në media e nuk ka mbajtur jashtë edhe personazhe të njohur...

Aurela Gaçe ndan momentin e veçantë: Jeta jonë e vogël po...

Për këngëtaren e njohur Aurela Gaçe dhe bashkëshortin e saj Skerdi, fillimi i shkollës dhe rrugëtimit të dijes për vajzën e tyre Grace që...

You&Me/ Aurela Gaçe: Vë bast që le muzikën nëse…

E ftuar sot në emisionin e përditshëm You&Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte këngëtarja Aurela Gaçe, duke dhënë kështu intervistën e saj...

Aurela Gaçke ka dy fjalë për Ardit Gjebrean (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe i ka dedikuar një postim në rrjete sociale kantautorit dhe moderatorit, Ardit Gjebrea. Ajo e ka quajtur Gjebrean si shkollë për menaxhimin...

Kostumet që yjet shfaqën në Met Gala, këngëtarja shqiptare i ka...

"Kur e bejme ne, quhet “çmenduri"... kur e ben bota, quhet tendence mode" Met Gala ishte ngjarja më e komentuar e së dielës dhe në...

Aurela Gaçe harron hapur zinxhirin e pantallonave, shikoni çfarë ka ndodhur...

Të gjithë mund të kemi kaluar situata të sikletshme, por asnjë nga ne nuk e kapërcyer me kaq sportivitet sa Aurela Gaçe. Këtë herë këngëtarja...

Bëmë mama të të ngjaj! Vajzat e Aurela Gaçe-s improvizojnë koncert...

Të gjithë e njohim Aurela Gaçen për talentin dhe energjinë që përcjell në çdo dalje të saj. Mesa shohim nga postimet e shpeshta të këngëtares...