Artistë, sportisë, personalitete… Këto janë VIP-at e shenjës së Binjakëve (Foto)

Jemi zyrtarisht në sezonin e “Binjakëve”.

Të lindurit nga data 21 maj deri në 21 qershor i përkasin kësaj shenje të horoskopit. Ndoshta nuk e dinit, por kësaj shenje i përkasin shumë personazhe të njohur në botë. Liderë botërorë, ikona të modës dhe yje të showbizit janë Binjakët.

Advertisement

Nga Donald Trump te Marilyn Monroe, në fotogaleri mësoni disa nga personazhet e famshme në botë që i përkasin kësaj shenje:

/Top Channel/