Mamin apo Babin? Fernando zgjedh kë do më shumë, Çiljeta flet për ish-partnerin

Ndryshe nga personazhet e tjerë, Çiljeta ka qenë e shoqëruar nga djali i saj Fernando, në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Çiljeta nuk ka preferuar të flasë shpesh në publik për babin e dajlit të saj. Por këtë herë Fernando u pyet se kë do më shumë mamin apo babain.

Advertisement

“Mamin…”,- tha ai pa hezitim. Më pas Çiljeta ka shtuar se Fernando i do të dy njësoj, por thjeshtë kalon më tepër kohë me të ëmën.

Babi i Fernandos është ish partneri amerikano-latin i këngëtares, Thomasi dhe ata kanë qenë të lidhur prej disa vitesh. Tashmë Çiljeta është në një lidhej dashurie me Alban Hoxhën.