Angela Martini dhe Dragos Savulescu si Bonnie dhe Clyde të ditëve të sotme…

Tashmë, modelja seksi dhe i shoqi i saj rumun Dragos Savulescu, kanë thyer çdo parashikim. Pas martesës ata kanë vendosur të realizojnë një film me metrazh të shkurtër ku përfshijnë pasionet, dëshirat, dashuria, seksi, paratë dhe një jetë në arratisje.

Advertisement

Modelja e famshme shqiptare, ka publikuar në instagram tri sekuenca të shkëputura nga ky produksion kinematografik, ku ata të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë, në skena hot me njëri-tjetrin dhe të mbuluar nga shuma të mëdha parash.

Filmi është me regji të Ryan Gregory Phillips dhe titullohet “Outlawed Love” ose në shqip “Dashuri e Jashtëligjshme”.

#1 because not many couples can do this? @dragossavulescu

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

#2

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Just because I love it #3 @dragossavulescu

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on