Alfio Rrotani bën publike lidhjen me Fatmën

Ditën e djeshmë shefi i kuzhinës Alfio Rrotani ka publikuar një foto që të gjithë po e prisnin prej kohësh…

Ai shkruan: “Po… Po e Po… lumturia është ke gjërat e vogla!!!”, ku në krah shfaqet e lumtur moderatorja e emisionit “Fun Day”, Fatma Methasani.

Dy personazhet përfliten prej kohësh për një histori dashurie dhe ky publikim, kaq romantik i heq dyshimet, pra ata të dy janë bashkë!

 

View this post on Instagram

 

po…po e po…lumturia esht ke gjerat e vogla!!!❤️

A post shared by ALFIO (@alfio_rrotani) on

Aktualisht pas largimit nga In Tv Alfio prezanton emisionin “Bukë kripë dhe zemër” në Tv Klan së bashku me Indrit Çelën, ndërkohë që Fatma vazhdon të moderojë “Fun Day” në IN Tv.