Ajo është një nga figurat më simpatike dhe të dashura të ekranit.

E kemi fjalën për moderatoren simpatike Albana Osmani e cila së fundmi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqet duke u stërvitur në palestër. Me linjat tejet sexy Albana duket se po ushtrohet si duhet.

“Përshëndetje palestër, ‘ishi im’ u riktheva sërish”,- shkruan Albana krah fotos në Instagram.Si