fbpx

Tag: palester

5 mënyra si të humbisni në peshë brenda 24 orëve

Ka shumë mënyra për të arritur një trup të dëshiruar, në vetëm 24 orë. Qëndroni të hidratuar, bëni një gjumë të plotë dhe të...

Albana Osmani rikthehet tek “Ish-i” saj (Foto)

Ajo është një nga figurat më simpatike dhe të dashura të ekranit. E kemi fjalën për moderatoren simpatike Albana Osmani e cila së fundmi ka...

Lindita Halimi bën dashuri në palestër (Video)

Të gjithë mund ta mbajnë mend për kilet e saj të tepërta, por tani format e saj të magjepsin. E kemi fjalën për këngëtaren kosovare...

Rita Ora fillon boksin, por harron të fshij make up-in

Rita Ora duket gjithmonë shumë në formë në daljet e saj në skenë. Dhe normalisht për ti mbajtur ato forma duhet dhe shumë punë njëkohësisht....