Aktori i njohur i surprizon të gjithë, i propozon sërish ish-bashkëshortes për martesë

Terrence Howard është vënë në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Aktori i ‘The Empire’ i ka kërkuar të martohen sërish ish-bashkëshortes së tij, Mira Pak me të cilën u divorcua 3 vite më parë. Lajmin e bukur, 49-vjeçari e ka publikuar në ‘Instagram’, bashkangjitur fotove me unazën e mrekullueshme, e cila ka një diamant 7-karatësh. Vetë Mira shfaqet e emocionuar dhe e përlotur teksa thotë ‘Po’. Marrëdhënia e çiftit ka qenë e diskutuar për shumë kohë, pasi ka patur shumë ulje-ngritje, por me sa duket gjërat tashmë po marrin për mirë. 

/Who/