Aksidentohet Calvin Harris dhe e dashura (Foto)

Dj Calvin Harris dhe e dashura e tij Aarika Wolf kanë pësuar aksident me makinë, por për fat të mirë të dy janë shëndoshë e mirë.

Aksidentin e raportuan mediat e huaja, të cilat thanë që të dy janë mirë dhe deri tani bëhet e ditur se ka vetëm dëme materiale. Ata shkruajnë se makinën po e ngiste Aarika, e cila ka goditur një makinë “Honda” me dy vajza në të.

Advertisement

Sipas TMZ faji ishte i mjetit tjetër dhe jo të çifti i famshëm.