Shëtitje nënë e bijë, Floriana Garo publikon foto me vajzën

Me siguri të gjithëve ju ka marrë malli për ëmbëlsinë e Floriana Garos.

U bënë tashmë dy muaj që nga momenti që Floriana solli në jetë vajzën e saj dhe kurioziteti i fansave për të parë fytyrën ëngjëllore të vogëlushes Adia, është i madh. Moderatorja ka publikuar foton e parë në publik me vajzën e saj të porsalindur, por ajo është kujdesur të mos ja zbulojë fytyrën, duke na lënë ne ende shumë kureshtarë.

Advertisement

Gjithsesi ajo duket shumë e bukur si gjithmonë dhe sigurisht qe ardhja në jetë e Adias i ka dhënë më shumë shkëlqim.