Zbulohet një tjetër emër që thuhet se do të jetë pjesë e Big Brother Vip Albania!

Ditë e re, banor i ri! Big Brother Vip Albania pritet të nisë në fund të dhjetorit dhe e gjithë kureshtja është fokusuar tek banorët. Cilët do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme?!

Ndonëse përfundimisht emrat e tyre do të konfirmohen gjatë natës së parë të spektaklit një tjetër personazh thuhet se do të jetë pjesë e Big Brother Vip dhe bëhet fjalë për Eva Alikajn. Thuhet se aktorja e famshme ka pranuar ftesën për t’u bërë pjesë e këtij reality show.

Advertisement

Zbulohet një tjetër emër që thuhet se do të jetë

Kujtojmë se Alikaj u përfol se do të ishte pjesë e shtëpisë edhe në edicionin e parë të BBVA, por nuk ndodhi kështu. Deri më tani thuhet se pjesë e Big Brother Vip do të jenë moderatorja Kiara Tito, Kejvina Kthella, Albi Nako, Keisi Medini, blogerja Jori Delli, Lei Kraja dhe aktori Gent Hazizi.