Shtatzania e ka bërë atë edhe më tërheqëse…

Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila pret të bëhet nënë për herë të parë. Shumë shpejt do të shohim këngëtaren seksi si një mami të përkushtuar.

Advertisement

E derisa ë vijë koha e lindjes, Zajmina e ka nisur të hënën me këtë foto ku duket në super formë dhe më në fund mund të shohim si duket barku i saj i rrumbullakosur.

Kujtojmë që këngëtarja pret të sjellë në jetë një vajzë, emri i së cilës do të jetë Khloe.

?Monday ??? @juxhinkurti M.U.A @makeupbyelona

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on