Zaimina zbulon fytyrën e vogëlushes Khloe

Ka kaluar më shumë se një muaj nga koha që Zaimina Vasjari solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën, Khloe.

Dhe mesa duket këngëtarja ka ruajtur pikërisht ditën e gruas për të bërë publike fytyrën e ëngjëllit e saj të vogël, duke bërë dhe një urim për të gjitha gratë.
“Shiko botën dhe buzëqesh sepse pa ty, jeta do të ishte e pamundur. Urime dita e gruas! Kam shpërndarë me ju ditën e parë të jetës së Khloe”,- ka shkruar Zaimina.

Advertisement