Pasi pamë fotot profesionale të saj me xhinse dhe të brendshme Calvin Klein, një ndër to me partnerin që e publikonte për herë të parë, modelja sot na ka treguar një tjetër “perlë” nga ky set.

Këtë herë ajo shfaqet me një veshje më romantike, edhe pse vazhdon të jetë shumë joshëse siç di të vetëm ajo.

Advertisement

Nuk kemi fjalë, thjesht po shijojmë imazhin…

? ? @juxhinkurti ? @makeupbyelona

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on