Xhensila shkëlqeu në ditëlindjen e saj, por sa kushtoi fustani i këngëtares? (Foto)

Para dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka festuar 25-vjetorin e saj të lindjes në një festë madhështore, ku ishin të ftuar familjarë dhe miq të saj të afërt.

Por, përpos dekorit, një tjetër detaj që ra në sy ishte dhe fustani që kishte veshur këngëtarja bukuroshe. Një fustan i shkurtër i kaltër i firmës Elisabett Franchi e ka bërë Xhensilën të shkëlqejë në ditën e saj të lindjes.

Advertisement

Për këtë fustan këngëtarja ka harxhuar rreth 616 euro.

 

Aktualisht Xhensila është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe pret të bëhet nënë e një vajze.