Xhensila shkëlqen në diell me barkun e rrumbullakosur (foto)

Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe duket se këngëtarja po i shijon shumë këto muaj.

Këtë e ka treguar vetë Xhensila, e cila herë pas here poston foto ku tregon barkun e rrumbullakosur. Në postimin e fundit ajo shfaqet me një fustan ngjyrë portokalli dhe duket më mahnitëse se kurrë. Duhet ta pranojmë që shtatzënia i ka dhënë shumë “nur” bukuroshes.

Advertisement

Këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku pritet të sjellë në jetë një vajzë.

?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on