Alban Ramosaj kopjon Lori Hoxhën! Shihni çfarë ka bërë këtë herë (Foto)

Nëse hapim profilin e Instagramit të Alban Ramosaj, do shohim që këngëtari ka foto mjaft të bukura nga vende të ndryshme të botës.

Por, kjo nuk e ndalon të pozojë dhe në vende të çuditshme si… garazhi i makinave të Lori Hoxhës.

Advertisement

Jo vetëm që ka pozuar para makinave të saj, por edhe ka imituar pozicionin dhe diçiturën që Lori ka vendosur disa ditë më parë: “Nëse ti ke dhjetë, unë shtoj dhjetë gjithashtu.”

Përpos diçiturës së Lorit, Albani ka shtuar dhe një sqarim ku shkruan: Këtë foto nuk e keni parë në profilin e Lorit.

Sigurisht që kjo ishte një shaka e bukur nga këngëtari, e cila është pritur njësoj dhe nga trashëgimtarja e Top Channel, e cila i ka uruar mirëseardhjen në garazhin e saj. Madje i thotë që sot është pak më bosh, por ska problem.

Ndërsa Albani ja kthen që nuk është me fat.