Xhemi zbulon sekretin përse nuk shton kile dhe ka të bëjë me Arbanën

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani njihen për shoqërinë që kanë prej vitesh.

Ato janë gjithmonë bashkë dhe disa nga këto momentet nuk ngurojnë t’i ndajnë edhe me ndjekësit në profilet personale në “Instagram”.
Ditën e sotme, ka qenë mikja e saj Arbana Osmani, që ka publikuar foto nga dreka e shijshme që ato kanë provuar, “Filloi dieta”, shkruan Arbana teksa shfaq një foto të Xhemit me një tryezë plot.

Advertisement


Ndërsa, kjo e fundit sqaron të gjithë në lidhje me faktin se pse nuk shëndoshet: “Sepse të gjitha i ha kjo që po pi Schweepes se po plas”, thotë Xhemi teksa tregon Arbanën në të.

Më në fund, kuptuam si qëndron e vërteta e linjave fizike të vajzave të njohura të ekranit, edhe pse e thënë kjo me shaka!