Pas arrestimit të të dashurit për trafik të lëndëve narkotike, Viola Spiro, është bërë një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Por, edhe pse gjatë gjithë kohës ajo u vendos nën presionin e medieve lidhur më këtë çështje ajo preferoi të mos fliste dhe u mundua që këtë skandal ta kalonte pa folur. Madje, kohët e fundit Viola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Advertisement

Ndërsa ditën e sotme ajo ka postuar disa “Instastory”, ku tregon se ka prerë flokët dhe na prezanton me modelin e ri.

Thonë që kur pret flokët lë pas diçka të së shkuarës. Mos vallë dhe Viola po e lë pas të shkuarën për të parë mundësitë e tjera që do t’i servirë jeta?