Video, Luizi ngre dolli për Sali Berishën…

Luizi është një nga konkurentët më të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Edhe pse është një nga konkurentët që sulmohet më së shumti nga banorët, është e pamundur për ta ti qëndrojnë larg për shkak të humorit që e karakterizon.

Advertisement

Luizi ka fituar më së shumti edhe simpatinë e publikut shqiptar, duke u kthyer në banorin më të preferuar për ta brenda shtëpisë dhe duke u kthyer edhe në një fenomen në rrjetet sociale.

Në një video virale Luizi ngren një dolli për Sali Berishën.

Luizi: Këtë gotën e çoj për Sali Berishën, e kam idhull… legjendë