(Video) Arjola Shehu kërkon moderator për “Ditë e Re” i propozojnë Lulzim Bashën…

Moderatorja e emisionit “Ditë e re” Arjola Shehu është në kërkim të një bashkëprezantuesi për të moderuar emisionin që transmetohet çdo ditë nga ora 07:00 – 10:00.

Arjola vendosi të pyesë ndjekësit e saj se kush mendon ajo se duhet ta shoqërojë dhe ndër propozimet ishte edhe emri I ish kryetarit të PD-së Lulzim Basha.

Advertisement

Ky propozim shkaktoi dhe batuta gjatë emisionit mes Arjolës dhe Kryeredaktores së emisionit “Ditë e Re” Lili Saraçin. Mos e humbisni videon.