Ndërkohë që të gjithë e kanë patur mendjen te kostumet që do të vishnin personazhet për festën e Halloween-it, Kejvina Kthella, velina e “Xing me Ermalin”, ka zgjedhur t’i tremb ndjekësit ndryshe. 

Ajo ka postuar një video në instastory, ku shkruhej ‘VEMENDJE!’ dhe ku çdo gjë dukej normale teksa një djalë i fliste kamerës. Në fund të videos, ndërkohë që ti je fokusuar  i tëri, personazhi shëndrohet në një personazh të frikshëm ku nuk mund të dalësh dot pa u trembur. (video)

Advertisement

Epo në fakt, Kejvina, ia ka arritur të tërheq vemendjen në të dyja rastet, si për të parë videon, ashtu edhe për të shkruar për të.