Vedat Ademi rikthehet më shpejt se që e mendoni

Nuk është nga këngëtarët që çdo muaj sjell një projekt të ri.

Projekti i fundit i Vedat Ademit është publikuar para 7 muajsh dhe titullohet “Sa mke mungu”.

Advertisement

E të gjithë atyre që iu ka munguar këngëtari dhe arti i tij, pritja përfundon që nesër.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ai paralajmëroi një projekt të ri, i cili do të publikohet ditën e nesërme në orën 17:00.

View this post on Instagram

Stay tuned ? Neser ne ora 17:00

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

/Prive.al/