Vajza e Elsa Lilës, në hapat e së ëmës (Foto)

Prej vitesh këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila jeton dhe zhvillon karrierën e saj në Itali.

Elsa është gjithashtu dhe nëna e vogëlushes Evita, e cila duket se edhe ajo e dashuron muzikën.

Advertisement

Në një foto të publikuar në rrjete sociale nga daja i këngëtares, avokati Sajmir Visha e shohim Evitën mjaft të rritur, tashmë një zonjushë të vërtetë.


EvitA mban një violinë në dorë, e buzëqeshur, ndërkohë flokët me baluke dhe sytë bojqielli i japin më shumë ëmbëlsi.