Dy javë pas lindjes, Emina ekspozon linjat trupore (Foto)

Si ka mundësi?!

Para dy javësh modelja Emina Çunmulaj u bë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një tjetë vajzë me emrin Mia Soraya.

Advertisement

“Mama u kthye. 2 javë pas ardhjes në jetë të bebit dhe unë po i dashuroj këto linjat e reja”,-shkruan modelja.

Duam të dimë çfarë ka bërë Emina për t’u dukur kështu, duket sikur nuk ka qenë ndonjëherë shtatzënë…