Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe.

Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për fëmijën e saj në aplikacionin e rrjeteve sociale.

Advertisement

“Ndiqni kulturekiari në Instagram të ri, shumë gjëra të bukura vijnë për fëmijë”, shkroi Cardi B, 27 vjeçare.

Brenda 24 orësh, Kulture grumbulloi gjysmë milion ndjekës në Instagram.

Deri në këtë shkrim, dy vjeçarja ka mbi 680,000 ndjekës, me numrat në rritje për çdo minutë e orë.

Në biografinë e vogëlushes, u zbulua se llogaria e saj drejtohet nga e ëma dhe se pëlqen gjithçka rozë.

Dy vjeçarja ndërkohë ndjek vetëm nënën dhe babanë e saj, Offset, 28 vjeçar.