Ups! Lyrical Son harron telefonin në shtëpi, bashkëshortja e gjen dhe… (Foto)

Upssss…

Së fundmi Lyrical ka postuar në Instastory një foto së bashku me partneren ku shkruan “E shoqja”- përbri fotos.

Advertisement

Mirëpo duket se pak orë më vonë, mesa duket reperi kishte dalë dhe e kishte harruar telefonin e tij në shtëpi.

Bashkëshortja ka përfituar nga rasti , është futur në ‘Instagramin’ e reperit dhe publikoi në ‘Instastory’ një foto të sajën me shkrimin: “Dikush harroi telefonin e tij në shtëpi.”

Lyrical Son, ose ndryshe Festim Arifi. Prej kohësh reperi i grupit ‘PINT’ është i martuar dhe ka një vajzë.

Bashkëpunimet e tij me Mc-Kreshën janë sjellë në sytë e publikun nën petkun e disa realizimeve mëse të suksesshme dhe Lyrical sot na ka treguar se di si të jetë on-top këngëtarët e rrymës hip-hop.