UEFA: Këngëtarja shqiptare do të performojë në finalen e Champions League

Këngëtarja shqiptare me famë botërore do të performojë në ceremoninë e hapjes së finales së UEFA Champions League.

Për kë bëhet fjalë? Për Dua Lipën, sigurisht!

Advertisement

UEFA ka publikuar një video ku shfaqet Dua Lipa dhe në sfond dëgjohet kënga e saj që theu rekorde “New Rules”.

“Ne kemi një tjetër artiste mahnitëse në që do ngjitet në skenën e këitij viti në ceremoninë e hapjesë së finales së UEFA Champions League. Mund ta gjeni se kush është?”-shkruhet në Facebook.