U tha se u ndanë, por këto detaje tregojnë se Lyam dhe Cheryl janë ende bashkë

Para pak kohësh në mediat rozë u përfol se Liam Payne u nda nga partnerja e tij Cheryl.

Ky lajm mërziti shumë fansa, por ndoshta Liam Payne dhe Cheryl janë akoma bashkë dhe këtë mund ta themi pasi disa burime të afërta për çiftin raportojnë për “Daily Mail” se dyshja ndodhen me pushime në një destinacion sekret.

Advertisement

Këto dyshime shtohen edhe më shumë po të shohim postimin e Liam në Instastory të një fotografie ku shfaqet duke u relaksuar nga pishina.

“Këto pushime janë vendimtare për dyshen, së fundmi ata kanë pasur disa probleme në raportin mes tyre. Liam ka menduar ti rregulloj raportet me Cheryl dhe destinacionin ku ata ndodhen aktualisht e dinë vetëm familjarët e tyre”,- është shprehur burimi i afërt i çiftit.