Tronditëse, prifti godet fëmijën gjatë pagëzimit (Video)

Një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale ka shokuar sot botën…

Gjatë ceremonisë së pagëzimit, djaloshi nuk pushonte së qari, gjë që ka acaruar priftin, i cili nuk duroi dot dhe e goditi me shuplakë.

Advertisement

Prindërit e fëmijës kanë mbetur të shokuar dhe siç mund ta shihni në videon e mëposhtme, babai ka tërhequr vogëlushin menjëherë nga krahët e tij.

Të shumta kanë qenë reagimet nëpër rrjete sociale ku njerëzit kanëshprehur neveri. Ndër ta dhe modelja Emina Çunmulaj.

“[Ngjarje] e sëmurë… Do ta gjuaja aq fort sa t’ia nxirja dhëmbët nga goja”, shkruan ajo në Instagram.