Kjo nuk është një periudhë e mirë për familjen Kardashian, e sidomos për Khloe…

Ajo po vuan humbjen e ‘fëmijës së saj të parë’, labradorit të zi që ishte në familjen Kardashian për plot 14 vite.

Advertisement

 “Mbrëmjen e kaluar Gabbana ime e dashur ndërroi jetë.” – shkruan Khloe. – “Ajo ishte më shumë se një kafshë shtëpiake. Ajo ishte fëmija im i parë, shoqëruesja ime dhe mikja ime. Ajo ishte e mrekullueshme.”

Ndërkohë dhe Kendall Jenner postoi disa foto të qenushes dhe shkroi: “Do të më marrë malli për puthjet e tua Gooby.”

i’ll miss your kisses forever Gooby ? i know you’re up there swimming, little fishy

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on