Teksa bënte twerk, Cardi B i griset kostumi në të pasmet

Cardi B dhuroi spektakël të vërtetë, gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, deri në momentin kur iu gris kostumi. Ndërkohë që po kërcente dhe po bënte twerk, reperja pësoi një incident me veshjen e saj që iu gris pikërisht në pjesën e të pasmeve.

Ata që e kuptuan ishte punonjësit në skenë që lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Kjo është hera e parë e Cardit që del në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike./News31.al

/News31.al/