Të fiksuar pas Luiz Ejllit, një fans bën tatuazh portretin e tij në gjoks!

Luiz Ejlli është kthyer në një nga emrat më të pëlqyer për shkak të paraqitjes në Big Brother VIP Albania.

Ai është shndërruar në një fenomen, gjersa vazhdimisht jashtë komentohen batutat dhe lojërat e tij që bën brenda shtëpisë së famshme.

Advertisement

Veç kësaj, ai duket se ka fituar zemrat e të gjithëve dhe ka bërë shumë njerëz për vete.

Së fundmi bëhet e ditur se një fans ka bërë tatuazh në gjoks portretin e këngëtarit shkodran.

“Luiz Luani” – është shkruar poshtë portretit të tij duke iu referuar shprehjes së artistit në BBVA.

Ejlli nga ana tjetër ditë më parë u raportua se ka arritur në një miliard shikime në rrjetet sociale.

Ai ka thyer të gjitha rekordet, madje më i ndjekur se i gjithë ‘Big Brother-i’ i vitit të kaluar.