Tapeti i kuq i Brit Awards, si u veshën yjet e muzikës

BRIT Awards 2021 u mbajt mbrëmjen e kaluar në Londër dhe na dha mundësinë për të shijuar pamjet e VIP-ave teksa kalonin në tapetin e kuq. Yje të famshëm si Taylor Swift dhe Celeste mbërritën në O2 Arena të Londrës me veshje me shumë pendë, gurë dhe detaje tërheqëse. Ndërsa, Harry Styles dhe treshja e këngëtareve të grupit Haim zgiodhën kostume – një veshje e pagabueshme.

Më poshtë një listë me yjet e tapetit të kuq të Brit Awards 2021 dhe veshjet që ata zgjodhën për eventin e rëndësishëm të muzikës britanike.

Advertisement

1

Taylor Swift
Miu Miu

2

Dua Lipa
Vivienne Westwood Couture

3

Little Mix
David Koma, Vivienne Westwood dhe Maison Margiela

4

Harry Styles
Gucci

5

Maya Jama
Area

6

Rina Sawayama
Balmain

7

Celeste
Ashley Williams

8

Haim
The Row

9

Olly Alexander
Gucci