Tag: THE SUN

Pas lindjes të së bijës, babai i Meghan Markle flet nipin...

Marrëdhënia e nderë mes Dukeshës Meghan Markle dhe babait të saj Thomas Markle ka bërë që ky i fundit të shpallet i padëshiruar nga...

Hacker-at publikojnë VIDEO intime në krevat të Nicole Scherzinger dhe Lewis...

Një video intime e ish-çiftit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton është bërë publike në internet nga hakerat. Në klipin e publikuar, ish-këngëtarja e Pussycat...

Mamaja e shtyn Miley Cyrus drejt drogës!

Vitin e kaluar Miley Cyrus bëri të ditur se kishte hequr dorë nga konsumimi i lëndëve narkotike. Ajo u shpreh se konsumimi i marijuanës...

Shumë herë më lirë! The Sun këshillon lexuesit të vizitojnë Dhërmiun...

Gazeta e njohur britanike “The Sun” i ka kushtuar një artikull plazheve më të lira se vendet e tyre fqinje, madje këshillon se Dhërmiu,...

Prestigjiozja “The Sun” shkruan për Eugent Bushpepën: A do ta fitojë...

Eugent Bushpepa do të përfaqësojë shqipërinë në Eurovizion me këngën “Mall”. Mesa shihet, suksesi i tij i pritshëm në këtë kompeticion tejkalon kufijtë e...

Kanye West pati probleme mendore nga marijuana

Çështja me kompaninë e sigurimeve të turit të Kanye West ka nxjerr detaje të reja lidhur me shëndetin mendor të reperit një vit më...

Ed Sheeran: Një këngë në vit për albumin e ri

Ed Sheeran ka zbuluar se ka punuar për albumin e tij të katërt prej gjashtë vitesh, duke filluar të shkuajë këngë pas debutimit të...

Scherzinger, romancë sekrete me një sportist

Nicole Scherzinger ka nisur të shoqërohet me yllin e tenisit, Grigor Dimitrov. Këngëtarja 37-vjeçare, e cila është ndarë nga Lewis Hamilton në muajin shkurt,...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement