fbpx

Tag: Scooter Braun

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës, nënshkruan kontratë me menaxherin e...

Pasi kaloi në overdozë dhe muaj të tërë në terapi, duket se këngëtarja Demi Lovato është gati për t’ju kthyer punës! Këngëtarja 26 vjeçare postoi...

New Video: Carly Rae Jepsen | “I Really Like You”

Prej disa kohësh ju kishim lajmëruar se Carly Rae Jepsen do të rikthehej në muzikë. Sigëlli “I Really Like You” synon të ketë të...