fbpx

Tag: OPERACIONE PLASTIKE

Nëse prisni të bëjë ndonjëherë ndërhyrje, gaboheni rëndë: Bebe Rexha është...

Këngëtarja Bebe Rexha është e njohur për muzikën e mirë që bën dhe sukseset e njëpasnjëshme që po korr në tregun ndërkombëtar. Por si...

Katy Perry e pranon: Po, kam bërë operacione plastike. Budallallëk të...

Duket se tema “pro apo kundër operacioneve plastike” është kthyer në diskutim të gjërë për VIP-at në Hollywood. Pak ditë më parë ka qenë ish...

Ja historia ku as £400,000 nuk të ndihmojnë dot!

Përgjatë viteve ai ka transformuar të gjithë pamjen e tij me operacione plastike të vlefshme plot £400.000, por djalit kukull i ka ndodhur një...

Armina hedh poshtë zërat: “Jam 100% natyrale!”

Duke qenë se kohët e fundit personazhet publike shqiptare janë vënë në “shënjestër” për sa u përket ndërhyrjeve kirurgjikale për të përmirësuar format trupore...

Më vërtiten si peshkaqenë…

Sharon Stone ka rrëfyer se doktorë të kirurgjisë plastike i vërtiten rrotull si peshkaqenë… Aktorja 56 vjeçare që i ka rezistuar tundimit për t’ju...