fbpx

Tag: Metallica

“Metallica”, tinguj nostalgjikë në koncertin madhështor në Milano (FOTO)

Në Milano u zhvillua koncerti epik i “Metallica”. Plot 47 mijë vetë u mblodhën në Hipodromin e Milanos, pavarësisht shiut të dendur. Siç përshkruhet edhe...

E pabesueshme, por e vërtetë! Grupi “Metallica” foto me flamurin shqiptar

Jeni apo jo fansa të muzikës rock, grupin ose këngët e "Metallica"-s i njihni gjithë. I dëgjojmë, dhe i kërcejmë këngët e tyre, por kurrë...

Metallica, së shpejti me album të ri

Një album i ri i grupit Metallica është duke ardhur në tregun muzikor. Vokalisti i grupit, James Hetfield, ka konfirmuar në një intervistë të...