fbpx

Tag: KATE MIDDLETON

Princ Harry nuk është i njëjti: Meghan ka influencuar shumë tek...

Princi Harry, pas martesës, “ka ndryshuar shumë”. Lady Colin Campbell e cili, në një dokumentar të fundit mbi Channel 5, foli për transformimin e...

Pavarësisht thashethemeve për tensione, Kate dhe Meghan shfaqen të lumtura në...

Ashtu si çdo vit mbretëresha Elizabeth ka hapur dyert e pallatit mbretëror për të pritur të gjithë anëtarët e familjes për festën përpara Krishtlindjes....

Veprimi i Kate pasi u nda nga William më 2007-ën është...

Në mars të vitit 2007, Prince William dhe Kate Middleton i dhanë fund lidhjes së tyre. Ndarja nuk zgjati shumë, dhe ata u bashkuan përsëri...

Princi më i ri i Britanisë ka diçka të përbashkët me...

Pasi mësuam këtë mëngjes se princi më i ri i familjes mbretërore është quajtur Louis Arthur Charles (Urraaaa!), emri i vogëlushit ka më shumë kuptime...

Ky është sekreti që mbart batanija e Princit dhe arsyeja e...

Ardhja në jetë i fëmijës së tretë të familjes mbretërore ka qenë lajmi kryesor e ditëve të fundit. Pa dyshim tërhoqi vëmendje pamja e...

Kate Middleton sjell në jetë fëmijën e tretë

Dukesha e Kembrixh solli në jetë një djalë ditën e sotme dhe Princ William ndodhej krah saj. Kensington Palace shkroi në Twitter: "Madhëria e saj,...

Kate Middleton shtrohet në spital, gati për të sjellë në jetë...

Pjestari më i ri i familjes mbretërore po vjen... Kate Middleton është shtruar në spital mëngjesin e sotëm për të sjellë në jetë fëmijën e...

Pippa Middleton, motra e Kate, në pritje të fëmijës të parë

Pippa Middleton së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Motra e vogël e Dukeshës së Kembrixh dhe bashkëshorti i saj James Matthews...