Tag: julka

Grida Duma e ftuar në You&Me. Intervista e plotë (VIDEO)

Në një intervistë shumë natyrale me Julkën dhe Arditin në radio ENERGY, Grida Duma ka folur për disa nga temat më aktuale në vendin...

You&Me/ Fifi reagon për herë të parë pas ofendimeve

Në morinë e diss-eve që kanë përfshirë Taynan, Rinën dhe Fifin, si dhe lajmet e shumta nëpër portale lidhur me këto sherre, Ana Lika...

You&Me/ Isli Islami e thotë troç: Në këto momente do doja...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte moderatori simpatik (me shumë piercing) i...

You&Me/ Shqiptarët apo kosovarët? Fifi tregon se kush e bën më...

E ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte këngëtarja simpatike, Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi. Gjatë...

You&Me: Lindi dhe Venera zbulojnë defektet e njëri-tjetrit

Të ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin, ishin çifti simpatik i këngëtarëve Venera Lumani dhe...

You&Me: Venera, Lindi dhe e treta që i pengoi të putheshin

Të ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin, ishin çifti simpatik i këngëtarëve Venera Lumani dhe...

You & Me: Bjordi Mezini flet për Adelajdën, kërkon ndjesë për...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte regjisori dhe ish-banuesi i Big Brother, Bjordi...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement