Tag: Energy

Grida Duma e ftuar në You&Me. Intervista e plotë (VIDEO)

Në një intervistë shumë natyrale me Julkën dhe Arditin në radio ENERGY, Grida Duma ka folur për disa nga temat më aktuale në vendin...

Ekskluzive- You&Me: Arbër Hajdari zbulon projektin e ri të fondacionit “Fundjavë...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte themeluesi i fondacionit në ndihmë të njerëzve...

ENERGY TOP 20 | WEEK 43

Rita Ora - Anywhere Elvana - Forever Is Over Ledri - TTZ Post Malone - Rockstar (feat. 21 Savage) Bruno Mars vs David Guetta - Versace on The...

Gold AG komenton Encën… Po e krahason me Mic Sokolin?? (Foto)

Enca Haxhia ka postuar një foto të jashtëzakonshme të aseteve të saj trupore. Foto e Encës ku ajo vë në pah gjoksin e saj bëri...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement