Tag: Dior

Rihanna së shpejti me markën e saj të veshjeve

Prej pak kohësh këngëtarja nga ishujt Barbados,Rihanna është shkëputur nga muzika për t’iu dedikuar biznesit të të brendshmeve dhe kozmetikës. Lajmi që ka qarkulluar në...

I adhurojmë të gjithë, por e dini çfarë ndodh me fustanet...

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. Në fakt, disa dizajnerë u japin aktorëve,...

Dior dhe Gucci i thonë stop modeleve të dobëta!

Christian Dior dhe Gucci nuk do të përdorin më modele të dobëta gjatë prezantimit të koleksioneve të tyre në të ardhmen. Vendimi i dy kompanive,...

5 raste kur yjet kanë “denoncuar” Photoshop-in

Në botën e vipave, kur flasim për ndryshim dhe modifikim fotografish, nuk bëhet fjalë vetëm për ndonjë filtër Instagrami. Yjet gjithnjë i parashtrohen mrekullive të...

Robert Pattinson, imazhi i Dior për meshkuj

Robert Pattinson do të jetë fytyra e re e Dior për meshkuj, duke qenë kështu aktori i parë mashkull që pozon për veshjet e...

Rihanna, shkëlqen në Tokio

Rihanna ka udhëtuar në Tokio si e ftuara e veçantë e “Dior” në shpalosjen e koleksionit të veshjeve Vjeshtë-Dimër 2015 në “National Art Center”. 27-vjeçarja...

Johnny Depp, imazhi i ri i Christian Dior

51-vjeçari, Johnny Depp do të jetë fytyra e re e linjës së parfumeve për meshkuj, Christian Dior. Sapo janë realizuar detajet më të fundit në...

Rihanna është imazhi i ri i Dior

Më në fund janë publikuar reklamat që Rihanna ka realizuar për Dior. Posterat dhe filmi i shkurtër, realizuar nga Steven Klein në Versajë, janë seria...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement