fbpx

Tag: DEMI LOVATO

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës, nënshkruan kontratë me menaxherin e...

Pasi kaloi në overdozë dhe muaj të tërë në terapi, duket se këngëtarja Demi Lovato është gati për t’ju kthyer punës! Këngëtarja 26 vjeçare postoi...

Viti i Demi Lovatos, pas rehabilitimit këngëtarja nominohet për çmimin e...

Kanë kaluar vetëm pak javë nga përfundimi i trajtimit të saj në një qendër rehabilitimi për varësinë nga droga dhe duket se gjithçka po...

«Falenderoj Zotin që jam gjallë» mesazhi emocional i këngëtares një muaj...

Prej gjashtë vitesh, këngëtarja amerikane Demi Lovato është e varur ndaj substancave narkotike dhe vetëm një muaj më parë 25 vjeçarja kaloi në koma...

Demi Lovato flet për herë të parë pas mbidozës: Do të...

Këngëtarja Demi Lovato ka folur për herë të parë pasi u shtrua në spital në gjendje kritike për jetën për shkak të mbidozës së...

Demi Lovato shtrohet në spital nga mbidoza e heroinës, gjithë yjet...

Këngëtarja Demi Lovato është shtruar me urgjencë në spital, pasi mori mbidozë heroine. Raportohet se stafi mjekësor ka gjetur këngëtaren në gjendje të pavetëdijshme në...

Demi Lovato dhe Kehlani shkëmbejnë puthje dhe ndezin atmosferën gjatë koncertit...

Demi Lovato aktualisht është duke zhvilluar turneun “Tell me you love me”. Ajo ka qenë duke performuar në Prudential Center në New Jersey, kur mikja...

Luis Fonsi vjen me një tjetër “Despacito”, por këtë herë me...

“Despacito” është kthyer tashmë në një nga këngët më të dëgjuar të të gjitha kohërave dhe më të luajtura në Spotify duke i thënë...