Tag: CHICAGO

Fëmija i katërt i Kardashian-West vjen në jetë me nënë surrogate

Kim Kardashian pushton kopertinat e revistave rozë më së shumti për format e saj të bollshme fizike, por këtë të premte, ylli i shfaqjeve...

Kim zbulon për herë të parë fytyrën e vogëlushes Chicago (Foto)

U bë më shumë se një muaj që Kim dhe Kanye u bënë prindër të një fëmije të tretë nga një nënë surrogate. Ata vendosën...

Çfarë i bën bashkë Princ Harry-n me Michelle Obamën?!

Vizitën e tij në SHBA Princ Harry e ka shfrytëzuar për t'u takuar dhe me ish-Zonjën e Parë, Michelle Obama, me të cilën duket...

Fillon vala e parë e dëbimeve të imigrantëve klandestinë

Autoritetet amerikane kanë arrestuar dhe dëbuar qindra immigrantë pa dokumente, gjatë një operacioni të konsideruar si një kontroll rutinë, por që ka krijuar panik...

(VIDEO) Kanye West nuk rri dot pa folur për Taylor Swift

Kanye West edhe një herë ka lënë gjurmë në MTV VMA. Rreperi është ngjitur në skenë dhe fjalët e para që ka thënë ishin: "Unë...

Në vendin perfekt!

Catherine Zeta Jones mund të ketë fituar një çmim Oscar për rolin e saj në CHICAGO, por kjo nuk e ka shtyrë aspak që...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement