Tag: BESA

NEW MUSIC | Besa: “La la la”

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “ LA LA LA” dhe është punuar nga vetë artistja në...

New Music | Besa – “Kokëfortë”

"Kokëfortë" Vetëm ty të kam, vetëm ty të kam Njeriun tim dhe dashurinë... Nëse të mërzis, unë e bëj për mirë Mos u nxito, s'e meritoj A jemi ne...

Kavajë | Arrestohet kryetari i Bashkisë, kërcënoi dhe goditi trajnerin e...

Në ndeshjen e zhvilluar në Kavajë mes Besës vendase dhe Tiranës, në kuadër të javës 18-të të Superligës, është shënuar një akt i rëndë...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement