NEW MUSIC | Besa: “La la la”

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “ LA LA LA” dhe është punuar nga vetë artistja në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Kënga ritmike premton të shndërrohet një hit i padiskutueshëm në tregun muzikor shqiptar, por edhe jashtë tij. Këtë e tregojnë më së miri komentet inkurajuese në “You Tube” nga fansa shqiptarë dhe të huaj të këngëtares së njohur.

/Shekulli/