Aurela Gaçe dhe Stine ‘rikthejnë Dr. Florin’ në këngën e re

Aurela Gaçe dhe Stine kanë publikuar bashkëpunimin e paralajmëruar.

Por pjesë e këtij projekti është edhe Flori, megjithëse jo fizikisht, por me zërin e tij të regjistruar para se të ndërronte jetë.

Advertisement

“SFL” quhet kënga, e cila është shkruar nga Stine, Aurela, Flori dhe Rozana Radi.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë projektin e tyre. /Prive.al