Surprizë! – Elvana publikon projekt të ri (VIDEO)

Pak pas duetit me Ardian Bujupin, Elvana Gjata surprizoi sërish fansat e saj.

Artistja ka publikuar projektin më të ri me titull ‘A m’don’, krijuar nga vetë ajo dhe Arbër Zeqo e producent Arbre Blass. Elvana shkëlqen në klipin që duket se është freskia që na mungonte në këto ditë të nxehta gushti.

Shijojeni 🙂 Ja tek e keni