Super-modelja e njohur vishet nga Valdrin Sahiti për Golden Globe 2019 (FOTO)

Ajo është njëra nga modelet më të kërkuara të momentit.

Iskra Lawrence dukej elegante gjatë pjesëmarrjes në ndejën e Golden Globe 2019 në hotelin The Beverly Hilton në natën e së dielës.

Iskra dukej dukej në një fustan saten me ngjyrë të kaltër qielli, të detajuar deri në fund.  Ajo më pas ndërroi fustanin, duke veshur një tjetër i cili i dha pamjen e një princeshe.

Dhe kush tjetër mund ta kompletonte atë më bukur se dizajneri më i njohur shqiptar Valdrin Sahiti.

Ka qenë vet Valdrini i cili postoi në instastory njërin prej artikujve që ka shkruar për modelen dhe fustanet e saj magjeps./Prive.al

Glamorous: Iskra Lawrence was putting in a stylish appearance as she attended the InStyle And Warner Bros. Golden Globes After Party 2019 at The Beverly Hilton Hotel in Los Angeles on Sunday night
Quick change: The British model wowed in not one, but two different looks as she took to the red carpet like a pro
Wow: She channeled old-school glamour in the floor-skimming, powder blue number, which she accessorised with dazzling silver earrings
Princess style: The striking dress boasted an oversized skirt with a graded purple colour theme and a long train

/Prive.al/