Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmojnë shtatzëninë për Shën Valentin

Ylli i “Game of Thrones” Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmuar pritjen e ëmbël teksa u shfaqën në rrugët e Los Angeles. Bashkë me vajzën e tyre 1 vjeçe, Willa, po shëtisnin pranë lagjes së tyre, aty ku edhe paparaci shkrepi fotot.

Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmojnë shtatzëninë për

Advertisement

Barku i rrumbullakosur i Sophie ishte i dukshëm. Madje disa herë ajo edhe e ka prekur gjatë fotove, si për të treguar se po, thashethemet që dolën janë të vërteta.

Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmojnë shtatzëninë për

Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmojnë shtatzëninë për

Sophie Turner dhe Joe Jonas konfirmojnë shtatzëninë për

Thashethemet për pritjen e ëmbël nisën ditën e dielë, kur çifti u shfaq në Super Bowl.